Sprzedaż paliw na EPPK
  UWAGA SPRZEDAŻ PALIWA AVGAS W KOBYLNICY WSTRZYMANA
wstrzymanie sprzedaży paliwa W związku z uchwaleniem Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 15 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego wykazu paliw ciekłych, których wytwarzanie, magazynowanie lub przeładunek, przesyłanie lub dystrybucja, obrót, w tym obrót z zagranicą, wymaga koncesji oraz których przywóz wymaga wpisu do rejestru podmiotów przywożących (Dz.U. 2016 poz. 2039), sprzedaż paliwa lotniczego AVGAS 100LL na lotnisku w Kobylnicy została wstrzymana do czasu uzyskania koncesji na obrót paliwem lotniczym (benzyną lotniczą, kod CN 2710 12 31).

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed każdym tankowaniem w celu potwierdzenia możliwości zatankowania w wybranym przez Państwa terminie. Dziękujemy.

Please contact us by email or phone before each refueling. Contact below.

Sprzedaż paliwa lotniczego na lotnisku w Kobylnicy.
W sprzedaży detalicznej znajduje się paliwo lotnicze AVGAS 100LL dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Aktualna cena za 1 litr paliwa AVGAS 100LL:
- bez akcyzy 5,77 PLN netto (7,10 PLN brutto)
- z akcyzą 7,56 PLN netto (9,30 PLN brutto)

Paliwo bez akcyzy wydawane jest tylko po okazaniu dokumentu AKC-PR upoważniającego podmiot do tankowania paliwa zwolnionego z opłaty podatku akcyzowego (art. 32 ust. 1 pkt 1 ustawy o podatku akcyzowym). Kopię dokumentu AKC-PR można przesłać drogą mailową na adres: wojciech.muszynski@aeroklub.poznan.pl

Istnieje możliwość zapłaty gotówką lub kartą płatniczą (preferowana forma zapłaty to karta płatnicza).

Obsługa Stacji Paliw
tel. + 48 500 123 705
tel. + 48 508 445 712

Refuel at EPPK!

We are glad to inform, that it is possible to refuel your aircraft since June 1st 2012 at EPPK. We offer You AVGAS 100LL.

The price is 7,56 PLN netto for 1 liter (9,30 PLN brutto)[about €2.3].

It is possible to pay with cash or credit card, but we prefer credit card payment.

To arrange your arrival please contact us via e-mail: wojciech.muszynski@aeroklub.poznan.pl

Fuel Station Service
mobile. + 48 500 123 705