Sponsorzy SAE
  Sponsorzy

Budowa modelu i udział ekipy w zawodach był możliwy dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Politechnikę Poznańską. Inicjatywę od zarania z entuzjazmem popiera i wspomaga profesor Tomasz Łodygowski, prorektor do spraw kształcenia.

Tomasz Łodygowski Politechnika Poznańska

Przelot ekipy do USA został w dużej części pokryty przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

PLL Lot

Także koszt przesyłki modelu został znacznie ograniczony za sprawą wysokiego rabatu w firmie DHL.

DHL

Ze względu na brak modelarni na terenie Politechniki Poznańskiej, model powstawał w klubie Modelarstwa Okrętowego działającego w ramach Centrum Kultury Zamek.

CK Zamek

Szerokiego wsparcia logistycznego na terenie USA udziela ekipie ksiądz Tomek Sielicki, przełożony generalny Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej i członek Aeroklubu Poznańskiego.

Tomasz Sielicki TChr

Zapleczem działalności i patronem grupy modelarskiej jest prężnie działający Akademicki Klub Lotniczy, z jego sekretarzem Łukaszem Wolffem na czele.

AKL PP