2019-03-22 Aeroklub Poznański zatrudni instruktora lotów według wskazań przyrządów IR(A), Kobylnica
W związku z rozwojem działalności lotniczej Aeroklub Poznański zatrudni instruktora lotów według wskazań przyrządów IR(A) do szkolenia w symulatorze FNPT II oraz na samolocie.

Wymagania:
- licencja CPL(A) lub ATPL(A) wraz z uprawnieniem IR(A) na samolotach jednosilnikowych SEP(L) i uprawnieniem instruktora FI IR lub IRI lub SFI,
- potwierdzenie biegłości językowej na poziomie minimum ICAO Level 4,
- doświadczenie w szkoleniach symulatorowych na urządzeniach FNPT II,
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy i szkolenia w zakresie lotów według przyrządów oraz prowadzenia dokumentacji szkoleniowej.

Mile widziane:
- zaliczony egzamin z lotów według PBN (wkładka ULC do licencji IR(A) PBN na klasie samolotów SEP(L) i/lub MEP(L)),
- uprawnienie IR(A) na samolotach wielosilnikowych MEP(L) oraz CRI(SP)M,
- doświadczenie w obsłudze symulatora FNPT II Alsim ALX.

Oferujemy:
- prowadzenie szkoleń w zakresie IR(A) SEP(L)/MEP(L) na symulatorze Alsim ALX w Poznaniu (planowane w miesiącach kwiecień-październik),
- dodatkowo prowadzenie szkoleń w zakresie IR(A) SEP(L)/MEP(L) na samolocie w Poznaniu (planowane w miesiącach maj-październik),
- umowa-zlecenie (rozliczenie za liczbę godzin szkolenia),
- service provider (własna działalność – rozliczenie za liczbę godzin szkolenia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy tomasz.zdziarski@aeroklub.poznan.pl.

Proszę uwzględnić w dokumentach rekrutacyjnych klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).”