Odwiedzin: 1664643 
 
Meteo











































2016-12-31 Wyniki sportowe zawodników sekcji modelarskiej Aeroklubu Poznańskiego, 2016
1. Mistrzostwa Świata Modeli Swobodnie Latające dla Juniorów, Macedonia 2016, Prilep,
Błażej Stachowski, klasa F1A, miejsce 26,
I miejsce (złoty medal) w klasyfikacji drużynowej

2. Mistrzostwa Świata zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Słowenia 2016,
Mateusz Paluch, klasa F3J, miejsce 37,
Maciej Paluch, klasa F3J, miejsce 47
14 miejsce w klasyfikacji drużynowej

3. Mistrzostwa Polski modeli swobodnie latających, Stalowa Wola 2016
Błażej Stachowski, klasa F1A, miejsce 13
Krzysztof Fraś, klasa F1A, miejsce 28
Radosław Oporowski, klasa F1A, miejsce 30

4. Mistrzostwa Polski modeli swobodnie latających dla juniorów, Suwałki 2016
Krzysztof Fraś, klasa F1A, miejsce 3
Błażej Stachowski, klasa F1A, miejsce 6
3 miejsce w klasyfikacji drużynowej

5. Puchar Świata F1A, Kietz 2016
Błażej Stachowski miejsce 3

6. Puchar Polski F1A, Kietz 2016
Błażej Stachowski miejsce 2

7. Puchar Polski F1A NORBI CUP, Stalowa Wola 2016
Błażej Stachowski miejsce 1

Łącznie w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski juniorów Błażej Stachowski zajął 2 miejsce.
Członek kadry narodowej na miejscu 2

8. Puchar Świata F1A, Racibórz CUP 2016
Krzysztof Fraś miejsce 3

9. Puchar Polski F1A, Racibórz CUP 2016
Krzysztof Fraś miejsce 2

10. Puchar Polski F1A Stalowa Wola NORBI CUP 2016.
Krzysztof Fraś miejsce 5

Łącznie w klasyfikacji końcowej Pucharu Polski juniorów Krzysztof Fraś zajął 5 miejsce.
Członek kadry narodowej na miejscu 4

11. Mistrzostwa Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców wyrzucanych z ręki, Koczargi 2016
Adam Siama, klasa F3K, miejsce 8

12. Mistrzostwa Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Bielsko-Biała 24.09.2016
Maciej Paluch, klasa F3J, miejsce 4
Mateusz Paluch, klasa F3J, miejsce 5
Mieczysław Słowik, klasa F3J, miejsce 6
Robert Paluch, klasa F3J, miejsce 8

13. Mistrzostwa Polski modeli na uwięzi w klasie F2B, Włocławek,
Marek Dominiak, klasa F2B, miejsce 9

14. Mistrzostwa Polski modeli zdalnie sterowanych w klasie F4C, G, H, Dęblin
Robert Makowski, klasa F4C, miejsce 2

15. Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec w klasie F4B, Niemcy, Grossenhain,
Jerzy Grzelski, klasa F4B, miejsce 1
Patryk Ciesielski F4B, miejsce 8
Wojtek Ludwiczak F4B, miejsce 9

16. Międzynarodowe Mistrzostwa Czech w klasie F4B, Czech, Varnsdorf,
Jerzy Grzelski, klasa F4B, miejsce 2
Robert Kampe, klasa F4B, miejsce 7
Patryk Ciesielski, klasa F4B, miejsce 8

17. Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Mielec 2.07.2016
Maciej Paluch, klasa F3J, miejsce 2
Robert Paluch, klasa F3J, miejsce 3
Mateusz Paluch, klasa F3J, miejsce 4

18. Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Poznań 3.09.2016
Mieczysław Słowik, klasa F3J, miejsce 2
Maciej Paluch, klasa F3J, miejsce 3
Mateusz Paluch, klasa F3J, miejsce 4
Robert Paluch, klasa F3J, miejsce 6

19. Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Bielsko-Biała 24.09.2016
Maciej Paluch, klasa F3J, miejsce 4
Mateusz Paluch, klasa F3J, miejsce 5
Mieczysław Słowik, klasa F3J, miejsce 6

20. Ogólnopolski zawody zaliczane do Pucharu Polski modeli zdalnie sterowanych w klasie F4C, G, H Pruszcz Gdański,
Robert Makowski, klasa F4C, miejsce 3

21. Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski modeli zdalnie sterowanych w klasie F4C, G, H i modeli latających na uwięzi w klasie F4BP, Ostrów Wielkopolski – Lotnisko Michałków,
Jerzy Grzelski, klasa F4BP, miejsce 1
Patryk Ciesielski, klasa F4BP, miejsce 3
Robert Kampe, klasa F4BP, miejsce 4
Bolesław Judkowiak, klasa F4BP, miejsce 5
Robert Makowski, klasa F4C, miejsce 3

22. Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski modeli latających na uwięzi w klasie F4BP, Poznań – Leszno,
Jerzy Grzelski, klasa F4BP, miejsce 1
Patryk Ciesielski, klasa F4BP, miejsce 5
Robert Kampe, klasa F4BP, miejsce 6
Bolesław Judkowiak, klasa F4BP, miejsce 7
Paweł Gwizdek, klasa F4BP, miejsce 8
Dawid Pluskota, klasa F4BP, miejsce 9

23. Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych klasy F3J,
Maciej Paluch, klasa F3J, miejsce 2
Mateusz Paluch, klasa F3J, miejsce 3
Mieczysław Słowik, klasa F3J, miejsce 4
Robert Paluch, klasa F3J, miejsce 5

24. Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski modeli latających na uwięzi w klasie F4BP
Jerzy Grzelski, klasa F4BP, miejsce 2
Patryk Ciesielski, klasa F4BP, miejsce 4
Robert Kampe, klasa F4BP, miejsce 5
Bolesław Judkowiak, klasa F4BP, miejsce 6
Gwizdek Paweł, klasa F4BP, miejsce 10
Pluskota Dawid, klasa F4BP, miejsce 11

25. Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski modeli akrobacyjnych latających na uwięzi w klasie F2B
Marek Dominiak, klasa F2B, miejsce 10
do góry

 
Odwiedziny strony
Zlot Gigantów 2017
Grupa Akrobacyjna Żelazny
Oœrodek Szkolenia Lotniczego Żelazny 6
Rezerwacje obeiktów sportowych (squash, tenis, bowling) w ramach Studium Wychowania Fizycznego Politechniki Poznańskiej
Beata Choma
Latanie precyzyjne. Aeroklub Poznański
77 Szkoła Bezpiecznego Latania
SAE AeroDesign Politechnika Poznańska
Gliding Team Klinika Kolasiński
www.aerofoto-kaczmarczyk.com
Akademicki Klub Lotniczy Politechniki Poznańskiej
Akademicki Klub Lotniczy UAM
lotniczapolska.pl
CityZen
QR www.aeroklub.poznan.pl