Odwiedzin: 1709687 
 
Meteo











































2015-12-12 Wyniki sportowe Sekcji Modelarskiej AP, 2015


WYNIKI SPORTOWE UZYSKANE PRZEZ
ZAWODNIKÓW SEKCJI MODELARSKIEJ AEROKLUBU POZNAŃSKIEGO W 2015 R.


Mistrzostwa Polski modeli swobodnie latających, Stalowa Wola – Turbia, 24-25.10.2015
Krzysztof Różycki, klasa F1B, 1 miejsce

Mistrzostwa Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców, Lubin, 18-19.04.2015
Adam Siama, klasa F3K, 5 miejsce

Mistrzostwa Polski zdalnie sterowanych modeli motoszybowców z napędem elektrycznym, Lisie Kąty, 2.05.2015
Mieczysław Słowik, klasa F3E, 3 miejsce

Mistrzostwa Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Lisie Kąty, 29-30.08.2015
Mieczysław Słowik, klasa F3J, 2 miejsce
Mateusz Paluch, klasa F3J, 4 miejsce
Maciej Paluch, klasa F3J, 5 miejsce
Rafał Nowak, klasa F3J, 8 miejsce
Wojciech Szalaty, klasa F3J, 9 miejsce
Robert Paluch, klasa F3J, 10 miejsce

Mistrzostwa Polski modeli na uwięzi w klasie F4BP, Poznań – Leszno, 11-12.09.2015
Piotr Zawada, klasa F4BP, 1 miejsce
Jerzy Grzelski, klasa F4BP, 2 miejsce
Robert Kampe, klasa F4BP, 8 miejsce
Bolesław Judkowiak, klasa F4BP, 11 miejsce
Patryk Ciesielski, klasa F4BP JUNIOR, 1 miejsce

Mistrzostwa Polski modeli na uwięzi w klasie F2B, Włocławek, 20-21.06.2015
Marek Dominiak, klasa F2B, 9 miejsce
Baltazar Pawłowski, klasa F2B, 10 miejsce
Karol Dąbrowski, klasa F2B, 11 miejsce

Mistrzostwa Polski modeli zdalnie sterowanych w klasie F4C, G, H, Kraków, lotnisko Pobiednik, 14-16.08.2015
Robert Makowski, klasa F4C, 3miejsce

Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec, Niemcy, Grossenhain, 12-14.06.2015
Jerzy Grzelski, klasa F4B, 1 miejsce
Piotr Zawada, klasa F4B, 2 miejsce

Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Gliwice, 31.05.2015
Mateusz Paluch, klasa F3J, 2 miejsce
Maciej Paluch, klasa F3J, 3 miejsce
Wojciech Szalaty, klasa F3J, 4 miejsce

Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Lisie Kąty, 29-30.08.2015
Mieczysław Słowik, klasa F3J, 2 miejsce
Maciej Paluch, klasa F3J, 4 miejsce
Mateusz Paluch, klasa F3J, 5 miejsce
Robert Paluch, klasa F3J, 7 miejsce
Rafał Nowak, klasa F3J, 8 miejsce
Wojciech Szalaty, klasa F3J, 9 miejsce

Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Kobylnica, 5.09.2015
Mieczysław Słowik, klasa F3J, 2 miejsce
Mateusz Paluch, klasa F3J, 4 miejsce
Rafał Nowak, klasa F3J, 5 miejsce
Robert Paluch, klasa F3J, 6 miejsce
Maciej Paluch, klasa F3J, 7 miejsce
Wojciech Szalaty, klasa F3J, 8 miejsce

Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski zdalnie sterowanych modeli szybowców do lotów termicznych, Inowrocław, 4.10.2015
Mieczysław Słowik, klasa F3J, 1 miejsce
Maciej Paluch, klasa F3J, 2 miejsce
Mateusz Paluch, klasa F3J, 3 miejsce
Rafał Nowak, klasa F3J, 4 miejsce
Robert Paluch, klasa F3J, 5 miejsce

Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski modeli zdalnie sterowanych w klasie F4C, G, H i modeli latających na uwięzi w klasie F4BP, Ostrów Wielkopolski – Lotnisko Michałków, 29-31.05.2015
Jerzy Grzelski, klasa F4BP, 1 miejsce
Piotr Zawada, kalsa F4BP, 5 miejsce
Patryk Ciesielski, klasa F4BP, 6 miejsce
Robert Kampe, klasa F4BP, 8 miejsce
Bolesław Judkowiak, klasa F4BP, 10 miejsc

Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski modeli latających na uwięzi w klasie F4BP, Poznań – Leszno, 12-13.09.2015
Piotr Zawada, klasa F4BP,1 miejsce
Jerzy Grzelski, klasa F4BP, 2 miejsce
Patryk Ciesielski, klasa F4BP, 7 miejsce
Robert Kampe, klasa F4BP, 8 miejsce
Bolesław Judkowiak, klasa F4BP, 11 miesjce

Ogólnopolski zawody zaliczane do Pucharu Polski modeli zdalnie sterowanych w klasie F4C, G, H, Kutno, 29-30.08.2015
Robert Makowski, klasa F4C, 1 miejsce

Ogólnopolskie zawody zaliczane do Pucharu Polski modeli akrobacyjnych na uwięzi w klasie F2B, Żyrardów, 23-24.05.2015
Janusz Węcławiak, klasa F2B, 7 miejsce

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU POLSKI ZDALNIE STEROWANYCH MODELI SZYBOWCÓW DO LOTÓW TERMICZNYCH KLASY F3J
Mieczysław Słowik, klasa F3J, 2 miejsce
Mateusz Paluch, klasa F3J, 3 miejsce
Maciej Paluch, klasa F3J, 4 miejsce
Rafał Nowak, klasa F3J, 5 miejsce
Wojciech Szalaty, klasa F3J, 7 miejsce
Robert Paluch, klasa F3J, 8 miejsce

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU POLSKI MODELI LATAJĄCYCH NA UWIĘZI W KLASIE F4BP
Jerzy Grzelski, klasa F4BP, 2 miejsce
Piotr Zawada, klasa F4BP, 3 miejsce
Patryk Ciesielski, klasa F4BP, 5 miejsce
Robert Kampe, klasa F4BP, 6 miejsce
Bolesław Judkowiak, klasa F4BP, 10 miejsce

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU POLSKI MODELI AKROBACYJNYCH LATAJĄCYCH NA UWIĘZI W KLASIE F2B
Janusz Węcławiak, klasa F2B, 8 miejsce
Marek Dominiak, klasa F2B, 15 miejsce
Dawid Pluskota, klasa F2B, 16 miejsce
Paweł Gwizdek, klasa F2B, 17 miejsce

ZAWODY I IMPREZY ZORGANIZOWANE PRZEZ SEKCJĘ MODELARSKĄ
AEROKLUBU POZNAŃSKIEGO W 2015 R.

- OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY ZALICZANE DO PUCHARU POLSKI ZDALNIE STEROWANYCH MODELI SZYBOWCÓW DO LOTÓW TERMICZNYCH KLASY F3J, Kobylnica, 5.09.2015
- OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY ZALICZANE DO PUCHARU POLSKI ZDALNIE STEROWANYCH MODELI SZYBOWCÓW WYRZUCANYCH Z RĘKI KLASY F3K, Kobylnica, 19.09.2015
- ZAWODY MODELI STEROWANYCH MODELI SZYBOWCÓW DO LOTÓW TERMICZNYCH KLASY F3B/J „MEMORIAŁ TOMASZA BEDERSKIEGO”, Kobylnica, 18.10.2015
- ZAWODY MODELI LATAJĄCYCH NA UWIĘZI W KLASIE F4BP zaliczane do Pucharu Polski, Poznań – Leszno, 11-12.09.2015
- OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI MODELI LATAJĄCYCH NA UWIĘZI W KLASIE F4BP, Poznań – Leszno, 12-13.09.2015
- ZLOT GIGANTÓW 2015, Rozgrywki i pokazy modeli zdalnie sterowanych, Poznań – Kobylnica 06-07.06.2015
- MISTRZOSTWA AR I SM W KONKURENCJI MODELI BALONÓW NA OGRZANE POWIETRZE FB ORAZ MODELI SZYBOWCÓW HALOWYCH KLASY F1N DLA MŁODZIKÓW, Kobylnica, 01.03.2015
- MISTRZOSTWA AR I SM DLA JUNIORÓW MŁODSZYCH PN. „ MŁODZI MODELARZE – LOTNICY NA START”, Kobylnica, 16.05.2015.
do góry

 
Odwiedziny strony
Zlot Gigantów 2017
Grupa Akrobacyjna Żelazny
Oœrodek Szkolenia Lotniczego Żelazny 6
Rezerwacje obeiktów sportowych (squash, tenis, bowling) w ramach Studium Wychowania Fizycznego Politechniki Poznańskiej
Beata Choma
Latanie precyzyjne. Aeroklub Poznański
77 Szkoła Bezpiecznego Latania
SAE AeroDesign Politechnika Poznańska
Gliding Team Klinika Kolasiński
www.aerofoto-kaczmarczyk.com
Akademicki Klub Lotniczy Politechniki Poznańskiej
Akademicki Klub Lotniczy UAM
lotniczapolska.pl
CityZen
QR www.aeroklub.poznan.pl